Online Ödeme ve İptal İade Koşulları

ONLİNE ÖDEME GENEL BİLGİLENDİRME

Güvenlik

        Sitemizde yapacağınız tüm ödemelerde yüksek güvenlik standartları kullanılmaktadır. 256 Bit SSL ve 3D Secure servisleri ile kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi riske atmadan sitemizde ödeme yapabilirsiniz.
Kredi Kartı Güvenliği
Sitemizde kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde güvenliğiniz için ileri teknolojileri ve servisleri kullanmaktayız. Kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda tarayıcınızda bir anahtar işareti çıkmaktadır. Bu işaret sitemizde işlem yaptığınız hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin ve erişilemeyeceğinin garantisidir. Sitemizde kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez ve saklanmaz. Sitemizde yaptığınız her ödemede kart bilgilerinizi tekrar girmenizin nedeni budur.
3D Secure
3D Secure sanal ortamda yapılan ticari işlemlerin güvenliğini sağlamak için geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan kredi kartlı ödemelerde şifreyle onaylama işlemi olarak ta bilinir. Visa kredi kartları için yapılan uygulamaya “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.
3D Secure yöntemiyle yapılan ödemelerin tamamlanabilmesi için kart sahibinin işlem esnasında kendi özel şifresiyle işlem yapması zorunludur. Sitemizde yapacağınız ödemelerde kredi kartınızın bankasının 3D Secure sistemini desteklemesi durumunda ödemenizi 3D Secure yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz.

ÖDEME İŞLEMLERİ

  1. Online ödeme işlemi, daha önceden alışveriş yapmış ve devam eden taksitlerinin ödemesinde kullanılır.
  2. online ödeme kullanıldıktan sonra ilgili departmalarımızca incelenip, tutar hesabınıza işlenecektir.
  3. işleminiz ile ilgili bir hata yaşıyorsanız müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. (Yardım taleplerinizde hiç bir şekilde kart bilgilerinizi paylaşmayınız. sizden bilgi talep edenleri mutlaka bize iletiniz.)

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

  1.  İptal ve iade işlemlerinde sözlü talep kabul edilmemektedir.
  2. iptal ve iade taleplerinizi info@hilalticaret.com.tr  mail adresine veya mağazalarımıza bizzat başvurarak yapmanız gerekmektedir.
  3. Taleplerinizde kart sahibi ismi tarih ve saat bilgilerini mutlaka yazınız.
  4. iptal veya iade işlemlerinde müşterinin kendisine ait bir kart kullanılmadı ise, şirketimiz bu taleplerle ilgili sadece kart sahibini muhatap alacaktır.
  5. İade işlemleri 1-7 gün içerisinde yapılacaktır.